Przydatne strony


MIĘDZYNARODOWY KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY

juz wiosna. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. Staniątki17 marca 2022 r., w czwartek, 32 uczniów naszej szkoły rozpoczęło rozwiązywanie testu w Konkursie Matematycznym „Kangur”. Konkurs ten to 75 minut sam na sam z ciekawymi zadaniami i logicznymi zagadkami.

Każdy uczeń pisał zadania odpowiednie do swojej kategorii:

klasa 2 – kategoria ŻACZEK,

klasy 3 i 4 – kategoria MALUCH,

klasy 5 i 6 – kategoria BENIAMIN,

klasa 7 i 8 – kategoria KADET.

Po zakodowaniu swoich danych na karcie odpowiedzi, uczniowie klas V - VIII mieli do rozwiązania 30 zadań, Maluchy 24 zadania, a Żaczki 21 zadań o różnym stopniu trudności za 3, 4 i 5 punktów. W Konkursie mógł uczestniczyć każdy uczeń, bez względu na wyniki w nauce i osiągnięcia na lekcjach matematyki. Każdy uczestnik Konkursu KANGUR otrzymał w momencie rozpoczęcia konkursu upominek. W tym roku była to zabawka logiczna zaplątany kangurek.

Wyniki konkursu otrzymaliśmy po kilku tygodniach. Szczególne gratulacje należą się 3 uczniom, którzy zdobyli wyróżnienie w konkursie. Są to: Jan Przekorzyński z klasy III; Weronika Niziołęk z klasy VII i Oliwia Piwowarczyk z klasy VIII. Gratuluję! 


Agnieszka Śledziowska


juz wiosna. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. Staniątki


juz wiosna. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. Staniątkijuz wiosna. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. Staniątkijuz wiosna. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. Staniątkijuz wiosna. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. Staniątki

 

Losowy obrazek

III_Gminny_Konkurs_Piosenki_Piesni_Patri...

Akcja „Warto być dobrym” wystartowała!. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki


Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach.

StaniątkiSzkola Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniatkach. Designed by Sajt4u XHTML and CSS Valid!.