Przydatne strony


Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Staniątkach


W związku z reżimem sanitarnym rok szkolny 2021/2022 rozpoczynamy 1 września 2021 r. bez uroczystego spotkania dla wszystkich uczniów i rodziców, które do tej pory odbywało się na podwórku szkolnym. W tym roku odbędą się spotkania klas z wychowawcą w salach lekcyjnych.

Uczniowie wchodzą do szkoły o wyznaczonej w harmonogramie godzinie i wyznaczonym wejściem, dezynfekują ręce, a następnie udają się na spotkanie z wychowawcą do swojej sali.

Odprowadzających rodziców prosimy o pozostanie przed budynkiem szkoły. Planowany czas spotkania wychowawcy z uczniami to 30 minut.

Jedynie rodzice dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych zostaną zaproszeni do sal na spotkanie z wychowawcą. Listy z przydziałem dzieci do klas 0ab i Iab znajdują się na głównych drzwiach wejściowych.

Wchodzący do budynku proszeni są o założenie maseczek, dezynfekcję rąk i zachowanie dystansu 1,5 m. Uczniowie klas IV-VIII otrzymają od wychowawców podręczniki (proszę, aby uczniowie przynieśli plecak lub siatkę na podręczniki), pozostali - w najbliższym terminie.

Msza Święta rozpoczynająca nowy rok szkolny dla chętnych uczniów i rodziców zostanie odprawiona w dniu 31.08.2021 r. o godzinie 18.00. Za pobyt dziecka w kościele odpowiada rodzic.


Z poważaniem

Anna Ślęzak

Dyrektor Szkoły


 

Losowy obrazek

Jaselka_2011_4

Akcja „Warto być dobrym” wystartowała!. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki


Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach.

StaniątkiSzkola Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniatkach. Designed by Sajt4u XHTML and CSS Valid!.